Reference

Třídíme odpad se Sméťou

Výchovný projekt s tématikou separace a recyklace odpadů určený pro žáky ZŠ byl zahájen ve školním roce 2004/2005. Projekt obsahuje vždy 2 kola, jarní a podzimní, každého kola se zúčastní 5 brněnských základních škol. Na školách organizujeme besedy na téma separace a recyklace odpadů (v 8. třídách), pro žáky I. stupně je připravena výtvarná soutěž a prohlídka svozového vozidla. Žáci 5.–9. tříd mají možnost vytvořit písemný nebo výtvarný projekt na téma třídění odpadů.

Dětský den v ELK

ELK-Fertighaus AG, největší výrobce montovaných a srubových domů v Rakousku, pořádal dětský den pro své klienty a potencionální zákazníky. Akce proběhla v areálu brněnského výstaviště v blízkosti vzorových rodinných domů ELK. Pro dospělé zde byl připraven bohatý raut, odborné konzultace a prohlídka vzorových domů. Pro děti byl připraven soutěžní program, facepainting, kreslení o ceny, dětská diskotéka a podobně. Každé dítě na závěr obdrželo dárkový balíček.

Hvězdobraní 2014

Zábavné soutěžní odpoledne pro rodiny s dětmi v Lužánkách. Představení úspěšných projektů ROP Jihovýchod, dětský program, lanové překážky, skákací hrad, malování na obličej, jízda zručnosti městské policie, ukázka činnosti hasičů a další. Pro vítěze poukázky do zábavních center, věcné ceny a mnoho dalších.

Jízdy městem Brnem na bruslích

Inline jízdy městem Brnem

Ve spolupráci se sportovním klubem Black Ice se podílíme na přípravě a organizaci jízd městem Brnem. Jízdy probíhají od roku 2008 a v současnosti jde již o tradiční společensko-sportovní akci. Konají se 1x měsíčně, vždy v sobotu večer, od dubna do října. Brno patří k městům s nejdelší tradicí v pořádání těchto akcí v rámci ČR. Mediálním partnerem brněnských jízd je Rádio Krokodýl.